Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Zemědělská a lesní technika bazar

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 526 - 550 z celkového počtu 1195 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu

Traktror Zetor 70, sekačka, valník, fekál, kombajn - Nymburk

Prodám tyto zemědělské stroje a mnoho dalších, nevyužité, končím s hospodařením, nutné drobné opravy-odpovídající cena.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 62 dnů Počet ukázání detailu 138x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Nymburk, Vysočina, poslední aktualizace 19.4.2012

Prodám startery - obrázky inzerce

Prodám startery - Pardubice

Na motor Slávia 1D-90, 2S-90, Multikar M-22, RS-09, Tatra 805, .
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 62 dnů Počet ukázání detailu 247x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Pardubice, Pardubický kraj, poslední aktualizace 19.4.2012

Postřikovač - obrázky inzerce
Postřikovač - obrázky inzerce

Postřikovač - Kamenice u Jihlavy

Postřikovač s nadrží na 600l.
Cena 13 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 131x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Kamenice u Jihlavy, Vysočina, poslední aktualizace 18.4.2012

Prodám Z 25A - obrázky inzerce
Prodám Z 25A - obrázky inzerce

Prodám Z 25A - Jihlava

Prodám Z 25A v dobrém stavu. Hydraulika, spodní závěs, žhavení. Po opravě přední nápravy, brzd, spojky, spojk. ložiska. Gumy 95%. Plus horní závěs.
Cena 30 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 1275x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Jihlava, Vysočina, poslední aktualizace 18.4.2012

Gaz 69 - obrázky inzerce

Gaz 69 - Česká kamenice

Prodám domácí traktůrek nápravy gaz 69. s redukční převodovkou originál šípová kola motor seat malaga 1.7d, s hydraulikou.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 1412x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Česká kamenice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 18.4.2012

Motorový plotostřih - obrázky inzerce

Motorový plotostřih - Postřelmov

Prodám motorový plotostřih zn. Husqvarna 123 HD 65. Stroj je úplně nový, nebyl vůbec používán. Cena v e-shopu je 8990.-Hmotnost 5 kg lišta 60 cm oboustranná.
Cena 5 900 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 84x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Postřelmov, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 18.4.2012

Traktor Zetor 4911 - velmi dobrý stav - obrázky inzerce
Traktor Zetor 4911 - velmi dobrý stav - obrázky inzerce

Traktor Zetor 4911 - velmi dobrý stav - Stádlec u Bechyně

Prodám traktor Zetor 4911. Rok výroby 1964. Velmi dobrý stav. Nové obutí zadních kol, přední pneu v dobrém stavu. Traktor má platnou SPZ. Po domluvě lze zakoupit i některé náhradní díly na tento traktor. Cena dohodou - ne 1 Kč.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 1743x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Stádlec u Bechyně, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 18.4.2012

Kompletní nožové příruby rotávátoru - obrázky inzerce

Kompletní nožové příruby rotávátoru - Dvůr Králové n/L

Prodám pravúhlé nože namontované na originálních přírubách se spojkami. 4ks + 2ks náhradní nože. Minimálně použíté.
Cena 620 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 132x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Dvůr Králové n/L, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 18.4.2012

Prodám elektrickou prosévačku na hlínu. Velmi spolehlivá.  - obrázky inzerce
Prodám elektrickou prosévačku na hlínu. Velmi spolehlivá.  - obrázky inzerce

Prodám elektrickou prosévačku na hlínu. Velmi spolehlivá. - Kounice

Prosévačka na hlínu. Napájení 380 V 2 x převodováno, zabezpečeni pro případ zablokování stav: po renovaci vhodné na prosévání velkého množstní hlíny nebo jiného sypkého materiálu automaticky třídí prosévaný materiál a odpad foto v příloze.
Cena 16 000 Kč Cena v aukci 16 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 344x
Aukce z kategorie Zemědělská a lesní technika
Kounice, Středočeský kraj, poslední aktualizace 18.4.2012

Postřikovač PROFI HARDI tažený zamalotraktor 300l s motorem - obrázky inzerce

Postřikovač PROFI HARDI tažený zamalotraktor 300l s motorem - Havlíčkův Brod

Postřikovač PROFI HARDI tažený za malotraktor 300l plastová nádoba, motorová jednotka Mitschubischi G 610L s hadicí na bubnu-která se nechá lehce odejmout a používat mimo. Vhodné do sadů, vinic apod. Rok výroby 1997. zachovalý. Cena bez DPH.
Cena 17 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 214x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 18.4.2012

Kleště traktor forest 700 - obrázky inzerce
Kleště traktor forest 700 - obrázky inzerce

Kleště traktor forest 700 - Tábor

Prodám nové nepoužité kleště traktorové traktor forest 700 jsme výrobci, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, hmotnost 4,8 kg, tažná nosnost 2t, rozevrení 700 mm.
Cena 2 600 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 61 dnů Počet ukázání detailu 77x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Tábor, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 18.4.2012

Rosič AGP 330 AGROMEHANIKA - Dobré Pole

Rosič AGP 330 EN s proplachem a nádrží pro mytí rukou obsluhy. Výstavní sleva pouze na jeden kus! Rostlinolékařská známka + technické osvědčení. Záruka na čerpadlo 36 měsíců. Běžná prodejní cena 56-60 tis. Cena bez DPH.
Cena 50 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 55 dnů Počet ukázání detailu 57x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Dobré Pole, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Prodej dřeva - kulatiny - Jindřichův Hradec

Prodám 20 m3 dubu v kulatině.
Cena 30 000 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 39x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Křovinořez Husqvarna 323 LD na živé ploty  - obrázky inzerce
Křovinořez Husqvarna 323 LD na živé ploty  - obrázky inzerce

Křovinořez Husqvarna 323 LD na živé ploty - Polná

Prodám značkový motorový křovinořez Husqvarna 323 LD. Má funkci i vyžínače se silnou strunou, zejména však slouží ke stříhání živých plotů pomocí přídavné střihací lišty. Možnost dokoupení dalších přídavných zařízení. Bez vady, udržovaný. Původní cena 21 tis. Kč. Dědictví.
Cena 9 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 164x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Polná, Vysočina, poslední aktualizace 17.4.2012

Rychlospojky - obrázky inzerce
Rychlospojky - obrázky inzerce

Rychlospojky - Počedělice

Koncovky na vzduchové brzdy, nové nepoužité. 3x měkká 2x tvrdá. cena za všechny kusy.
Cena 350 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 271x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Počedělice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

 - obrázky inzerce

- Havlíčkův Brod

Shrnovač píce nesený jednorotorový starší Pottinger 321 U s náhonem. Záběr 3,2 m ramena 2,6m Funkční. Cena bez DPH.
Cena 24 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 98x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Havlíčkův Brod, Vysočina, poslední aktualizace 17.4.2012

Kultivátor Mountfield - obrázky inzerce

Kultivátor Mountfield - Lysice

Prodám kultivátor Mountfield MS 07, kola se závažími, nový, nepoužitý. Cena dohodou.
Cena 1 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 289x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Lysice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Vari komplet - Hradec Králové

Prodám kompletní Vari. Dvě převodovky- DSK 317, DSK 316. Kompletní lištové sečení, kompletní orání s obracecím pluhem a ještě hrobkovač a vyoravač brambor.
Cena 24 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 96x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Prodej v záruce, malotraktoru VARI IV 160 s velkým příslušen - obrázky inzerce
Prodej v záruce, malotraktoru VARI IV 160 s velkým příslušen - obrázky inzerce

Prodej v záruce, malotraktoru VARI IV 160 s velkým příslušen - Ústí nad Labem

Prodej v záruce, malotraktoru VARI IV 160 + vyklápěcí návěs s technickým průkazem, dále opěrná noha, závěs s nosičem, nastavovací těleso, nosič radličky, pluh pravý, variabilní kypřící ústrojí, nosič radličky, nosič závaží, vodící kolo, adaptér pro sněhovou radlici, radlice ASR-2V, orebné návleky, sulka AV-650 předělaná na úzkorozchodný vozík na...
Cena 60 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 584x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Ústí nad Labem, Ústecký kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Foliák - obrázky inzerce
Foliák - obrázky inzerce

Foliák - Kolin

Prodám konstrukci foliáku, cena 490kč.
Cena 490 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 294x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Kolin, Středočeský kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Prodám kola z vysokozdvižného vozíku - obrázky inzerce

Prodám kola z vysokozdvižného vozíku - Darkovice

Prodám 2 ks kola z vysokozdvižného vozíku z řídíci nápravy, bubny používány, pneumatiky nové. Cena 2000kč , 2 kusy.
Cena 2 000 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 207x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Darkovice, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Motorová pila Jonsered CS 2159 ZÁRUKA - obrázky inzerce
Motorová pila Jonsered CS 2159 ZÁRUKA - obrázky inzerce

Motorová pila Jonsered CS 2159 ZÁRUKA - Ostrov

Profi motorovou pilu Jonsered 2159 Rok výroby 2010 Koupena 29.3.2011 Cena: 18 490,- nyní pouze 7999,-. Je v zachovalém stavu Před prodejem u servisní prohlídky Délka lišty 47cm Pila bude určitě i Vám ještě dlouho sloužit.
Cena 7 999 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 287x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Ostrov, Karlovarský kraj, poslední aktualizace 16.4.2012

Obracák na seno -ton - obrázky inzerce
Obracák na seno -ton - obrázky inzerce

Obracák na seno -ton - Horní Řasnice

Funční v dobrém stavu připraven na sezonu, přidám náhradní díly.
Cena 15 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 151x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Horní Řasnice, Liberecký kraj, poslední aktualizace 16.4.2012

Motorová pila Husqvarna 357xp - obrázky inzerce
Motorová pila Husqvarna 357xp - obrázky inzerce

Motorová pila Husqvarna 357xp - Klatovy

Prodám motorovou pilu Husqvarna 357xp. Rok výroby 2011, skoro neřezaná. Lišta 45cm. Zdvihový objem válce 56,5 cm3, Výstupní výkon 3,2 kW. Hmotnost (bez řezacího zařízení) 5,5 kg.
Cena 10 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 452x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Klatovy, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 16.4.2012

Prodej zemědělských strojů - obrázky inzerce
Prodej zemědělských strojů - obrázky inzerce

Prodej zemědělských strojů - Šenov u Nového Jičína

Prodám traktorovou vlečku/valník/ i s rezervou za 19 tis. Kč, nesený secí stroj 3 m za 18tis. Kč, nesený postřikovač záběr 12m za 10tis. Kč, vyorávač brambor i na zeleninu a řepu za 12tis. Kč, dojící zařízení konva nerez 16 litrů za 9tis. Kč, cisternu na vodu nebo jiné tekutiny za traktor 1500 lt za 2.500 Kč. Po domluvě možná sleva.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 609x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 16.4.2012

 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31