Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Zemědělská a lesní technika

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 301 - 325 z celkového počtu 1121 položek.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Vyorávač brambor (čert) - obrázky inzerce
Vyorávač brambor (čert) - obrázky inzerce

Vyorávač brambor (čert) - Rakovník

Prodám vyorávač brambor -čerta. Vyorávač je plně funkční možno i předvést. Rušíme hospodářství.
Cena 6 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 78 dnů Počet ukázání detailu 136x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Rakovník, Středočeský kraj, poslední aktualizace 22.8.2010

PRODAM DESTU ZA TRAKTOR - obrázky inzerce
PRODAM DESTU ZA TRAKTOR - obrázky inzerce

PRODAM DESTU ZA TRAKTOR - Kromeriz

Prodam destu za traktor.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 215x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Kromeriz, Zlínský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Pístnici na štípačku, popř i na sklápěčku - Třebíč

Koupená za tímto účelem, nepoužita. Zájemcům zašlu foto a další informace.
Cena 1 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 75x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Třebíč, Vysočina, poslední aktualizace 21.8.2010

Kombinátor Vari - obrázky inzerce

Kombinátor Vari - Jičín

Prodám nový kombinátor na Terra-Vari, záběr 70cm ideální na přípravu před rotavátováním po orbě. zapřažení do agro závěsu.
Cena 3 000 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 151x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Jičín, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Secí stroj Amazone AD 452 - obrázky inzerce
Secí stroj Amazone AD 452 - obrázky inzerce

Secí stroj Amazone AD 452 - Domašov u Brna

Značka secího stroje: Amazone Typ - Secí stroje: AD 452 Značka nářadí: Amazone Typ nářadí: ROTACNI Pracovní šířka: 4,5 m Stav: Dobrý stav Dostupnost: Dostupné Cena bez DPH: 139 000 Lokalizace: Česká republika Komentáře: Nove vysevni jednotky pocitac kolejove radky. Pri rychlem jednani sleva.
Cena 139 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 88x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Domašov u Brna, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Malotraktor TERRA - obrázky inzerce
Malotraktor TERRA - obrázky inzerce

Malotraktor TERRA - Borohrádek

Prodám malotraktor zn. TERRA plně funkční s žací lištou + 4 ks lišty zánovní a nabroušené. Další ND - 4 ks, ,žabky", 2 šrouby na upnutí lišty, podložky pod lišty (měděné) + manuál na údržbu a použití. Cena 12.000,-- Kč, při rychlém jednání sleva, potřebuji místo v dílně.
Cena 9 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 11 dnů Počet ukázání detailu 3579x TOP 4x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Borohrádek, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Obilní kombajn Fortschritt E 512 - obrázky inzerce

Obilní kombajn Fortschritt E 512 - Domašov u Brna

Značka: Fortschritt Typ: E 512 Rok: 1984 Hodiny: 4567 h Řezná šířka: 4,2 m Počet vibrátorů: neudáno Vybavení: kabina, drtič Stav: Dobrý stav Dostupnost: Dostupné Cena bez DPH: 65 000 Lokalizace: Česká republika.
Cena 65 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 487x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Domašov u Brna, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Secí stroj Agronomic SRT - obrázky inzerce

Secí stroj Agronomic SRT - Domašov u Brna

Značka: Agronomic Typ: SRT Rok: 1980 Přibližný rok: Ano Šířka podvozku: 4,5 m Stav: Dobrý stav Z první ruky: Ano Dostupnost: Dostupné Cena bez DPH: 25 000 Lokalizace: Česká republika Komentáře: Seci stroj na kukurici slunecnici repu a jine. Ruzne druhy vymenitelnych taliru.
Cena 25 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 60x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Domašov u Brna, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

TERA DOMÁCÍ VÝROBY - obrázky inzerce
TERA DOMÁCÍ VÝROBY - obrázky inzerce

TERA DOMÁCÍ VÝROBY - Rokytnice

Prodám teru domácí výroby, včetně příslušenství. Více info na telefonu, nebo e-mailem. Cena dohodou.
Cena 1 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 1444x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Rokytnice, Zlínský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

TRAKTOR DOMÁCÍ VÝROBY - obrázky inzerce
TRAKTOR DOMÁCÍ VÝROBY - obrázky inzerce

TRAKTOR DOMÁCÍ VÝROBY - Rokytnice

Prodám traktor domácí výroby. Více info na telefonu, nebo e-mailem. Cena dohodou.
Cena 1 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 3055x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Rokytnice, Zlínský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

SECÍ STROJ - obrázky inzerce

SECÍ STROJ - Rokytnice

Prodám secí stroj v dobré kondici, s veškerým příslušenstvím, cena dohodou. Více info na telefonu.
Cena 1 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 169x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Rokytnice, Zlínský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

PLUH ČTYŘ-RADLIČNÍ - obrázky inzerce
PLUH ČTYŘ-RADLIČNÍ - obrázky inzerce

PLUH ČTYŘ-RADLIČNÍ - Rokytnice

Prodám pluh více info na telefonu. Cena dohodou, spěchá.
Cena 1 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 387x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Rokytnice, Zlínský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Fréza M6 - obrázky inzerce
Fréza M6 - obrázky inzerce

Fréza M6 - Zbiroh

Prodám diesel frézu s valníkem. Stroj je po celkové GO. šípová kola, super stav.
Cena 30 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 1260x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Zbiroh, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Naviják za traktor do lesa - obrázky inzerce
Naviják za traktor do lesa - obrázky inzerce

Naviják za traktor do lesa - Rudíkov

Prodám naviják do třetího bodu, se štítem, k tomu 20m lana, 2 žabky, hák a závěs. Naviják je zpřevodován na 0,7m/s. Samovolné vyvíjení lana.
Cena 17 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 565x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Rudíkov, Vysočina, poslední aktualizace 21.8.2010

Traktůrek sekačka DINA - obrázky inzerce
Traktůrek sekačka DINA - obrázky inzerce

Traktůrek sekačka DINA - Litoměřice

Prodám traktůrek sekačku DINA benzínová, motor HONDA funkční, dobrý stav. Cena 23000kč.
Cena 23 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 509x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Litoměřice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

NAKLADAČ UHZN 500 + podkopová lopata - obrázky inzerce
NAKLADAČ UHZN 500 + podkopová lopata - obrázky inzerce

NAKLADAČ UHZN 500 + podkopová lopata - Pravy

Prodám nakladač UNHZ 500 + podkopovou lžíci, a nějaké věci na víc. Z nakladače je sundaná pístnice a čerpadlo viz foto. Tyto díly + další náhradní jsou součástí aukce. Chtěl jsem nakladač renovovat, ale nemám na to čas.
Cena 18 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 504x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Pravy, Pardubický kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Štípačka dřeva, kuželová, nově udělaná, super pomocník - obrázky inzerce
Štípačka dřeva, kuželová, nově udělaná, super pomocník - obrázky inzerce

Štípačka dřeva, kuželová, nově udělaná, super pomocník - Dačice

Prodám štípačku dřeva kuželovou nově udělanou. motor 2,2kw levej i pravej chod. možno štípat i metrová polena po délce. do průměru asi 30cm. Předvedu v akci. dohoda jistá.
Cena 4 800 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 1301x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Dačice, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

PRODAM LIS UNIBAL - obrázky inzerce
PRODAM LIS UNIBAL - obrázky inzerce

PRODAM LIS UNIBAL - Kroměříž

Prodam lis unibal na kulate baliky v cene lisu je i zesivacka.
Cena 31 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 189x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Kroměříž, Zlínský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

MALOTRAKTOR TZ-4K-14F+PŘÍSLUŠENSTVÍ - obrázky inzerce
MALOTRAKTOR TZ-4K-14F+PŘÍSLUŠENSTVÍ - obrázky inzerce

MALOTRAKTOR TZ-4K-14F+PŘÍSLUŠENSTVÍ - ŽATEC

PRODÁM MALOTRAKTOR TZ-4K-14F DIESEL-4X4 VÝVODOVÝ HŘÍDEL NA NÁŘADÍ, HYDRAULIKA, UZÁVĚRKA, SEKAČKA LIŠTOVÁ, VOZÍK NE TOVÁRNÍ, NOSIČ BRAN BRÁNY, PLUH, KULTIVÁTOR PLOŠINKA, .STAV VELMI DOBRÝ.
Cena 99 999 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 288x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
ŽATEC, Ústecký kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Zetor 7245 - obrázky inzerce
Zetor 7245 - obrázky inzerce

Zetor 7245 - Litvínov

Rodám traktor Zetor 7245, horal systém, r. v. 98, přední náhon, dovoz SRN, nová STK a emise, nová registrace, přední hydraulika, vpředu vývod na hřídel, vzadu agro hák + TZ, pouze 3000 Mth, velmi zachovalý stav, dopravu po ČR mohu zařídit.
Cena 285 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 800x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Litvínov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 20.8.2010

Motorová sekačka Husqvarna R 145 SV - Lovosice

Prodám sekačku Husqvarna R 145 SV, motor Briggs &Stratton;, výkon 2,4kW, záběr 44 cm, 7 poloh výšky sečení, hmotnost 36 kg. Téměř nepoužitá (4 motohodiny), spolehlivá, v záruce (záruční list, doklad o koupi). Poř. cena 12690 Kč, nyní 9000 Kč. Dotazy na
Cena 9 000 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 71 dnů Počet ukázání detailu 73x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Lovosice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 20.8.2010

Kompletni hidraulika na malotraktor, - Pardubice

Dobry stav, ,, .
Cena 3 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 50x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Pardubice, Pardubický kraj, poslední aktualizace 20.8.2010

ZAHRADNÍ TRAKTOR, RIEDER, SEKAČKA české výroby TORO 17 Hp - obrázky inzerce
ZAHRADNÍ TRAKTOR, RIEDER, SEKAČKA české výroby TORO 17 Hp - obrázky inzerce

ZAHRADNÍ TRAKTOR, RIEDER, SEKAČKA české výroby TORO 17 Hp - Solnice

Prodám zahradní trakturek české výroby Toro Wheel Horse 17 Hp. Traktor je ve velmi pěkném stavu, po celkové kontrole připraven na práci. Jedná se o velmi odolný traktor s litinovou přední nápravou, velkými předními i zadními koly, 300l košem, Hydrostat převodovkou, elektromagnetickým spouštěním nožů. Velmi snadné ovládání a obratnost traktoru ho...
Cena 49 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 492x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Solnice, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 20.8.2010

Malotraktor - Sekačka - obrázky inzerce
Malotraktor - Sekačka - obrázky inzerce

Malotraktor - Sekačka - Třebíč

Prodám nedostavěný malotraktor, motor škoda 1202 (plně funkční) nápravy předělány na rozvor ideální pro obdělávání brázd. pohon zadních kol, náhon pro další náčiní (většinou přes kardan) k traktoru je pěkná hromádka dalších dílů potřebných k dokončení (chladič, řízení, další převodovka ATD. ).
Cena 5 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 1496x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Třebíč, Vysočina, poslední aktualizace 20.8.2010

Vyměním malotraktor ms 16 za Zetor 25 - Klatovy

Vyměním malotraktor ms 16 za Zetor 25 v pojízdném stavu s příslušenstvím možno i bez. Jedná se o jednoosí malotraktor - kultivátor zakoupený v r. 2006 v mauntfieldu za částku cca 50.000,-Kč. i s příslušenstvím (jednobubnová sekačka, obracečka sena, pluh, kultivátor, kultivátor, 1 x menší kola na zahradu, 1 x šípová kola na pole) je včetně...
Cena 30 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 71 dnů Počet ukázání detailu 144x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Klatovy, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 20.8.2010

 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22