Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Zemědělská a lesní technika

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 127 položek.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu

Bělorus - BRNO-VENKOV

Prodam náhradní díle na bělorus.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
BRNO-VENKOV, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Vari - Tera systém - Letovice

Vari systém kompletní, možno i po částech. Stáří cca 10 let. Motor Jikov, převodovka DSK 317 a 316, rotační a lištové sečení, vozík s osvětlením, velký rotavátor, rotační okopávačka a spoustu dalšího. Velice málo použité, nevyužité. Mohu i dovézt.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 65x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Letovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 1.9.2010

Nová čalouněná střecha na Zetor 5611-6945 - obrázky inzerce
Nová čalouněná střecha na Zetor 5611-6945 - obrázky inzerce

Nová čalouněná střecha na Zetor 5611-6945 - Zastávka

Nová čalouněná střecha na Zetor 5611 5645 5647 5718 5748 6718 6748 6911 6945 - pevná laminátová konstrukce s výstuhou - kvalitní čalounění.
Cena 3 449 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 87x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Zastávka, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 1.9.2010

Plastové sudy, 200l, čisté, super stav.  - obrázky inzerce
Plastové sudy, 200l, čisté, super stav.  - obrázky inzerce

Plastové sudy, 200l, čisté, super stav. - Mikulov

Nabízím 3 kusy plastových sudů na 200 l, vhodné na stavbu, zahradu na vodu apod. 250 Kč/ks. Při odběru 3 kusů cena 600 Kč.
Cena 250 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 57 dnů Počet ukázání detailu 103x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Mikulov, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 31.8.2010

Koupím šrotovník - Hodonín

Kamenný, funkční s možností mletí mouky, zašlete podrobné fotografie včetně kamenů.
Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 10x
Poptávka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Hodonín, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 31.8.2010

Vari systém - Kyjov

Prodám Vari systém motorová jednotka 2T - starší varianta, nová spojka a zapalovací modul, náhradní startér, super stav - převodovka 2+1, rotavátor 1m, vlečka, čert, rýhovač, brána, pluh, .Foto pošlu zájemcům ( leží to u dědečka pod vrstvou prachu, používal jen vlečku a rotavátor) Osobní převzetí, cena dohodou.
Cena 25 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 33x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Kyjov, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 30.8.2010

Sada kapot na Zetor UR I - obrázky inzerce
Sada kapot na Zetor UR I - obrázky inzerce

Sada kapot na Zetor UR I - Zastávka

Dobrý den, Prodám Kapotáž ZETOR URI. Pasuje na Zetor 5611 - 5711 - 5718 - 5745 - 6711 - 6718 - 6745 - 6911 Sada obsahuje: Kapota Maska Bočnice Levá a Pravá Blatník přední Levý a Pravý. Cena je 4.200,-Kč. Váha 25kg. Možnost zaslat na dobírku. Volejte prosím Pondělí až Pátek od 7:30 do 16:00. Díky.
Cena 4 200 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 176x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Zastávka, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 30.8.2010

Secí stroj, Hrabačka, Pluh - Starovičky

Prodám Secí stroj zn. Pracner, 13ti rádkový upravený za malotraktor, dále koňskou hrabačku šíře 3m. a koňský pluh zn. Becher. Vše málo používané. Cena dohodou.
Cena 100 Kč Cena v aukci 100 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 81 dnů Počet ukázání detailu 70x TOP 1x
Aukce z kategorie Zemědělská a lesní technika
Starovičky, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 30.8.2010

Pluh za traktor troják - Vranov nad Dyjí

Koupím starší pluh za traktor - troják.
Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 20x
Poptávka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Vranov nad Dyjí, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 29.8.2010

Fekál - Dolní Loučky

Prodám fekál, pozinková nádrž, cena 25.000,-.
Cena 25 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 79 dnů Počet ukázání detailu 53x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Dolní Loučky, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 28.8.2010

Prodám rotavátor za malotraktor tk - obrázky inzerce
Prodám rotavátor za malotraktor tk - obrázky inzerce

Prodám rotavátor za malotraktor tk - Dolní Kounice

Prodám rotavátor za TK - 10,12,14, mt. Jedná se o standartní nožový typ KYR 100, červený, vhodné do vinic, sadu, pole, uskladněn v garáži, ve výborném stavu, nevyužitý. Při rychlém jednání sleva možná.
Cena 14 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 83 dnů Počet ukázání detailu 190x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Dolní Kounice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 27.8.2010

Traktor LZ 354  - obrázky inzerce
Traktor LZ 354  - obrázky inzerce

Traktor LZ 354 - Hovorany

Prodám nový traktor Luzhong 354. vodou chlazený 3válec nezávyslý vývodový hřídel 540/1000ot. hydraulický rozvaděč s 5ti rychlospojkami. převodovka 8vpřed 8 vzad. přiřaditelný přední náhon, vzduchový kompresor pro brzdy vleku. závaží v kolech i vpředu pneu předni 6.50/16 vzadu 11,2/24. ochranný rám. zpětná zrcátka, bezpečnostní pás, bez SPZ.
Cena 190 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Nové zboží Nové zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 1151x TOP 1x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Hovorany, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 26.8.2010

Sečení svahu - Brno a okolí

Sekání vzrostlích porostů křovinořezem, a kácení stromů na zahradách, sadech atd. cena sečení 1kč až 4kč nebo dohoda. řezání 150kč a dohoda, slušné jednání.
Cena 150 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 81 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Brno a okolí, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.8.2010

Prodam štěpkovač. LASKI kdo 85/12motor kohler 4takt12 hp.  - obrázky inzerce

Prodam štěpkovač. LASKI kdo 85/12motor kohler 4takt12 hp. - Brno

Prodam benzinovy štěpkovač laski KDO85/12 profesional najeto 5 moto hodin perfektni stav levne rychle jsdnani sleva. mam větší. cena dohodou.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 81 dnů Počet ukázání detailu 390x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.8.2010

Vozik za teru nebo zaradni traktor prodam - obrázky inzerce
Vozik za teru nebo zaradni traktor prodam - obrázky inzerce

Vozik za teru nebo zaradni traktor prodam - Brno venkov

Prodam vozík za teru nebo jiny zahradni traktor šířka metrkorba odnimatelna sklopna obsah pul kubiku sedadlo odnimatelne dvě korby a nadrž na vodu taktež. použival jsem na rozvoz vody po vynohrade a sběru hrozna. duvod prodeje mam novy. cena s jednou korbou 2500. se dvěma 3500a s nadrži 5000komplet.
Cena 5 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 81 dnů Počet ukázání detailu 283x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Brno venkov, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.8.2010

Vlečka dvoukolová - Terezín u Hodonína

Koupím dvoukolovou vlečku za malotraktor o celkové šířce 120 cm včetně kol v dobrém stavu.
Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 24x
Poptávka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Terezín u Hodonína, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 24.8.2010

Daruji nosiče na lyžařský vlek.  - obrázky inzerce
Daruji nosiče na lyžařský vlek.  - obrázky inzerce

Daruji nosiče na lyžařský vlek. - Boskovice

Daruji nosiče na lyžařský vlek, dle fota poznáte na jaky typ. Daruji za odvoz. Díky.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 79 dnů Počet ukázání detailu 230x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Boskovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 23.8.2010

Šroťák na obilí - obrázky inzerce

Šroťák na obilí - Boskovice

Prodám výkonné zařízení na šrotování O ceně lze jednat.
Cena 7 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 19 dnů Počet ukázání detailu 183x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Boskovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 23.8.2010

Dřevěné bedýnky (bedny) na ovoce cca 40ks - obrázky inzerce
Dřevěné bedýnky (bedny) na ovoce cca 40ks - obrázky inzerce

Dřevěné bedýnky (bedny) na ovoce cca 40ks - Drásov

Prodám dřevěné bedýnky cca 40ks, dobrý stav, masivní provedení, rozměry 63x40 cena 15kč/kus. Pouze osobní odběr. Za všechny 500kč.
Cena 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 78 dnů Počet ukázání detailu 40x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Drásov, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 22.8.2010

Secí stroj Amazone AD 452 - obrázky inzerce
Secí stroj Amazone AD 452 - obrázky inzerce

Secí stroj Amazone AD 452 - Domašov u Brna

Značka secího stroje: Amazone Typ - Secí stroje: AD 452 Značka nářadí: Amazone Typ nářadí: ROTACNI Pracovní šířka: 4,5 m Stav: Dobrý stav Dostupnost: Dostupné Cena bez DPH: 139 000 Lokalizace: Česká republika Komentáře: Nove vysevni jednotky pocitac kolejove radky. Pri rychlem jednani sleva.
Cena 139 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 88x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Domašov u Brna, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Obilní kombajn Fortschritt E 512 - obrázky inzerce

Obilní kombajn Fortschritt E 512 - Domašov u Brna

Značka: Fortschritt Typ: E 512 Rok: 1984 Hodiny: 4567 h Řezná šířka: 4,2 m Počet vibrátorů: neudáno Vybavení: kabina, drtič Stav: Dobrý stav Dostupnost: Dostupné Cena bez DPH: 65 000 Lokalizace: Česká republika.
Cena 65 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 487x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Domašov u Brna, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Secí stroj Agronomic SRT - obrázky inzerce

Secí stroj Agronomic SRT - Domašov u Brna

Značka: Agronomic Typ: SRT Rok: 1980 Přibližný rok: Ano Šířka podvozku: 4,5 m Stav: Dobrý stav Z první ruky: Ano Dostupnost: Dostupné Cena bez DPH: 25 000 Lokalizace: Česká republika Komentáře: Seci stroj na kukurici slunecnici repu a jine. Ruzne druhy vymenitelnych taliru.
Cena 25 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 60x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Domašov u Brna, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 21.8.2010

Traktůrek - obrázky inzerce
Traktůrek - obrázky inzerce

Traktůrek - Boskovice

Prodám traktůkek domací výroby. Motor jawa 250, špatna převodovka. Součastí je hydraulické čerpadlo. Šikovny kutil si s tím rozhodně poradí. Cena 3000,- Dohoda možná.
Cena 3 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 74 dnů Počet ukázání detailu 1224x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Boskovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.8.2010

Malotraktor domácí výroby - obrázky inzerce
Malotraktor domácí výroby - obrázky inzerce

Malotraktor domácí výroby - Bílovice nad Svitavou

Malotraktor domácí výroby, motor Jawa 250, masivní konstrukce, 16 rychlostí dopředu, 8 dozadu - zpřevodovaný do síly. Šířka 115 cm, závěs - dá se odšroubovat, odpružená sedačka, dobré gumy, loni nová baterka. Inzerát je aktuální, dokud ho nesmažu.
Cena 9 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 74 dnů Počet ukázání detailu 1201x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Bílovice nad Svitavou, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.8.2010

Mobilní drtič dřeva Willibald GmbH - obrázky inzerce
Mobilní drtič dřeva Willibald GmbH - obrázky inzerce

Mobilní drtič dřeva Willibald GmbH - Brno

Prodám mobilní drtič dřeva Willibald GmbH po kompletním servisu, Měněny: olejová čerpadla, hydromotory, kladiva, ložiska, hřebínek a brzdy. Výkon 460kw, motor diesel. Cena dohodou.
Cena 1 990 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 74 dnů Počet ukázání detailu 380x
Nabídka z kategorie Zemědělská a lesní technika
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.8.2010

Další stránky: 1 2 3 4 5 6